Firma "CHRUŚCICKI" istnieje na rynku od 2004 roku. Początkowo prowadziliśmy produkcję oraz sprzedaż moskitier przeciw owadom, która prowadzimy do dnia dzisiejszego. Jesteśmy producentem co daje nam wiele możliwości technicznych, a nasi wykwalifikowani montażyści znajdą rozwiązanie niemalże do każdego typu okna oraz drzwi tarasowych.

Stopniowo wyspecjalizowaliśmy się w montażu stolarki otworowej. A chcąc uatrakcyjnić naszą ofertę podjęliśmy współpracę z firmą HORMANN - producentem z wieloletnim stażem w branży oraz z najwyższą pozycją wśród bram i drzwi na rynku europejskim.

W roku 2008 uzyskaliśmy status AUTORYZOWANEGO SERWISU a w roku 2014 otrzymaliśmy miano AUTORYZOWANEGO PARTNERA FIRMY HORMANN.

W naszym asortymencie znajdą państwo produkty dla budownictwa mieszkalnego bramy garażowe, napędy do bram garażowych i wjazdowych, drzwi wejściowe, wewnętrzne oraz techniczne. Posiadamy również produkty dla budownictwa przemysłowego bramy przemysłowe, napędy oraz technika przeładunku.

Oferujemy montaż, serwis, naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne bram garażowych oraz przemysłowych, a także sprzedaż części zamiennych.

Naszym priorytetem jest zdobycie zaufania klientów poprzez spełnienie Państwa wymagań i oczekiwań. Zamówienia realizujemy kompleksowo - od pomiaru, poprzez doradztwo najlepszego rozwiązania, do montażu końcowego.

Dzięki doświadczeniu i wysokiej jakości usług jakie oferujemy, obserwujemy systematyczny wzrost liczby zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy!

Potrzebujesz pomocy?
Nie wiesz jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Ciebie?

Skontaktuj się z nami!